Moderní Rezidence Golf Hostivař – bydlení s důrazem na soukromí

Pod developerským projektem je podepsána známá společnost RODOP, která při výstavbě soukromého konceptu pomýšlela na každý detail.

Bydlení s kontrolovaným vstupem

V uzavřeném areálu by měla vzniknout necelá stovka rodinných domů. Aktuálně jde o druhou navazující etapu, při níž je vybudováno 21 objektů. Rezidenční bydlení je určeno pouze pro majitele nemovitostí a jejich návštěvy. Díky bohaté infrastruktuře uprostřed areálu lze developerské dílo označit, jako město ve městě.

Celý koncept je příslibem moderní architektury a dostatečného životního prostoru, jehož užitná plocha započíná na 152 m2 a končí na 252 m2. Spojení řadových, atriových a solitérních domů, jež oplývají velkou zahradou a venkovní terasou.

Dvoupodlažní domy ve vysokém standardu

Vybírat si lze ze tří typů objektů, které mohou být umístěny přímo uprostřed areálu, kde tvoří celek čtyř domů nebo může jít o jedinečné spojení atria a venkovní zahrady. Výjimkou nejsou ani domy umístěné hned u golfové jamky č. 18. Projekt Rezidence Golf Hostivař pomýšlí na dostatek parkovacích míst u domů, ale i na kompletní infrastrukturu areálu, jejíž součástí je zázemí pro malé děti, kontrolovaný vstup či relaxační oblast.

Dvoupodlažní domy s plochou střechou jsou navrženy tak, že prakticky oddělují klidovou a společenskou zónu.

První fáze developerského projektu čítá 19 rodinných domů, v aktuální druhé a již dokončené etapě je to 21 rodinných domů. Koncem roku 2016 proběhne třetí úsek výstavby, který obsahuje 40 objektů.