Bydlení u golfového klubu Hostivař

Rezidence Golf Hostivař se nachází mezi dvěma golfovými hřišti. Místo, které je protnuto zelení a bohatou občanskou vybaveností. Své přednosti v podobě soukromí a klidu přináší již samotný uzavřený areál, užívat si však můžete i za jeho hranicemi.

Je to například Hostivařský lesopark nebo přehrada. Místa, kde se lze oddávat spoustě sportovních a pohybových aktivit. Mnoho hracích a klidových zón, na něž navazují ty dopravní a společenské.

Občanská vybavenost Prahy – Hostivař

Kvanta služeb lze očekávat především v docházkové vzdálenosti, do dvou kilometrů od Rezidence Golf Hostivař. Příjemná je i autobusová zastávka u areálu. Výčet dostupných zařízení je skutečně bohatý.

Sportovní a golfové zázemí

Celá oblast je zajímavá hlavně díky bohatým pohybovým aktivitám. U Hostivařské přehrady a v lesoparku můžete využít pěší a cyklistické trasy, popřípadě zvolíte jiné formy sportu – beach volejbal, tenis, kuželky nebo hry na travnatém hřišti. Nedaleko je také Sportcentrum Univerzita Karlova a Sportovní areál Na Šancích. Největší dominantou je však golfové hřiště fungující od roku 2002, včetně toho nového, devítijamkového. Původní golfové zázemí nabízí driving range nebo golfovou akademii. Devět jamek doslova vybízí k účasti na nejrůznějších turnajích. Využít můžete i indoor centrum, pronájem boxů či řadu relaxačních a masážních služeb. Členství v golfovém klubu započíná na částce 3 000 Kč, za níž se vám dostane od každého něco.